Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Müşterilerin tüm yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirebilmek için finans ve vergi ekiplerimizin bilgi ve deneyimleri ışığında sunulan bu hizmetler, merkezi olarak yönetilmektedir.

Hakkımızda

2010 yılında Muhammet Başaran tarafından Gazimağusa’da
kuruldu. Sektörel tecrübesi, birçok sektörde edinilen geniş network ağı
ve mesleki mükemmeliyeti ile Muhammet Başaran Yetkili Muhasip Murakıp nesilden nesile büyümeye devam etmekte ve mevcutta Muhammet Başaran tarafından yönetilmektedir. Muhasebe ve mali müşavirlik prensipleri çerçevesinde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren ve farklı büyüklükteki kurumsal firmalara ve bireylere muhasebe, mali müşavirlik, şirket açılışı muhasebesi, şirket kapanış muhasebesi vb. hizmetlerini Gazimağusa’da Yetkili Muhasip ve Murakıp olarak en üst kalitede sunuyoruz. Mevzuattaki değişiklikleri, teknolojik gelişmeleri ve devlet tarafından alınan inisiyatifleri sıkı bir şekilde takip edip mükelleflerimizin ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Misyonumuz

• Anlaşmazlıkları yapıcı bir şekilde yönetmek.
• Kurum ve kişilere en üst kalitede hizmet sunmak.
• İşimiz hem müşterilerimizi, hem de tüm paydaşlarımızı daha ileriye taşımak.
• Değişen şartlar ve gelişen teknolojiyle her zaman daha iyisine ulaşmak üzere yenilenmek.
• İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.
• Seçkin ve profesyonel ekibimizin, kariyer ve kişisel gelişimlerine yaptığımız yatırımlarla yüksek hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak.
• En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.

Vizyonumuz

Globalleşen dünya üzerinde kurumumuz ve müşterilerimizi bilgi düzeyi açısından en üst düzeye taşıyarak ekonomik açıdan kuvvetli, sistemli ve uzun ömürlü oluşumlar meydana getirmek; muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri açısından KKTC’de lider kuruluşlardan biri olmaktır. Kurumsal ve Bireysel gelişime mümkün olduğunca destek veren, bunun yanında çevrenin ve doğal kaynakların korunması ilkesini gözeten, gelişmiş uzman kadrosuyla, ülkemizi vize sektöründe söz sahibi kılmaktır.

Temel Değerlerimiz

Daha fazla ciro ve müşteri potansiyeli yaratacak çözümler sunuyoruz. Bunu yaparken, müşteri profili, çevresel etkiler, çerçevesinde proses oluşturuyoruz. Muhammet Başaran Yetkili Muhasip ve Murakıp olarak alanında sektöre yön veren çözüm ortakları, teknolojik donanımı ve tecrübeli çalışanlarıyla müşterilerine daima en iyisini sunmak için çalışır. Bizim sermayemiz insan onur ve önemini herşeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir. Bütün çalışanlarımız, mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak gibi bir alışkanlık içerisindedirler. Bizlerin öncelikli gayesi, karşılıklı kazanca dayalı olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevresi ile uyumlu üretim için azim içerisinde olmaktır.

Scroll to Top